COMIDA-PKU B FORMULA

COMIDA-PKU B FORMULA

Váha
500 g

Směs aminokyselin bez fenylalaninu se sacharidy, tuky, vitamíny, minerálními látkami a stopovými prvky, v prášku. Hlavným zdrojem sacharidů je maltodextrin, směs tuků z rostlinných olejů obsahuje esenciální mastné kyseliny linolovou a α-linolenovou. Určené k dietnímu režimu při fenylketonurii a hyperfenylalaninémii.

Důležitá upozornění
Není vhodný jako jediný zdroj výživy.
Používejte jen pod lékařským dohledem.
Určené výhradně pro pacienty s fenylketonurií a hyperfenylalaninémií.
Určené pro kojence a děti od 1 do 14 let.
Není určené pro parenterální použití.
Doporučené dávkování
Doporučené množství comida-PKU B formula musí být stanovené lékařem a závisí na věku, tělesné hmotnosti a metabolickém stavu pacienta. Dieta musí obsahovat dostatečné množství přirozené stravy, aby byla doplněná energie, fenylalanin, tekutiny a tím zajištěné celkové nutriční potřeby pacienta. Comida-PKU B formula by měla být rozdělená do 3–5 dávek v průběhu dne, ideálně v kombinaci s přirozenou bílkovinou. Comida-PKU B formula může být kombinována se spočítaným množstvím přípravku comida-PKU B především u starších dětí s vyšší potřebou bílkovin.
Doporučené ředění
15 - 30g comida-PKU B Formula + ~90 ml vody
Skladování
Skladujte na suchém a chladném místě. Po každém použití pečlivě uzavřete plechovku, nutno spotřebovat do 4 týdnů od prvního otevření. Pred použitím protřepte nebo promíchejte.
Více informací o tomto produktu

Další produkty