PKU produkty

Značky COMIDA a MEVALIA AMINO ACIDS přinášejí špičkovou kvalitu přípravků určených pro osoby s PKU (fenylketonurií) a HPA (hyperfenylalaninémií).

COMIDA nabízí preparáty v prášku ve formě plechovek i sáčků a je oblíbena díky své jemné chuti a skvělé rozpustnosti.

Tekuté přípravky od značky MEVALIA AMINO ACIDS nabízejí kromě příjemné chuti s vysokým obsahem přírodních šťáv i komfort v užívání. Jsou k dispozici ve formě praktických sáčků a jsou určeny k přímé spotřebě.

Revoluční novinkou od značky MEVALIA AMINO ACIDS jsou přípravky na bázi glykomakropeptidů (GMP) – MEVALIA PKU GMPower. Výrazně vynikají chutí i vůní nad klasickými PKU preparáty na bázi aminokyselin. Přinášejí ale i další nesporné výhody osobám s PKU/HPA. Prohlédnout si je můžete zde.

Comida
 Věková mapa

Obsah všech základních živin, vitamínů, minerálních a jiných potřebných látek vychází z nejmodernějších nutričních doporučení.

Práškové přípravky jsou k dispozici v plechovkách, ale také ve formě praktických sáčků. Tekuté přípravky, v praktickém balení, jsou určeny k přímému použití. Jejich velkou výhodou je malý objem a především vysoký obsah přírodní šťávy - stačí jen ochutnat.

Výběr produktů
Značka
Forma