PKU Maestro

Vítejte na stránkách věrnostního programu PKU Maestro a dovolte nám ho v krátkosti představit.

Věrnostní program PKU Maestro je určen pro všechny osoby s PKU.

I zde platí však určitá omezení:

  • Na každou PKU osobu je možná právě jedna registrace.
  • Pokud v rodině máte více osob s PKU, registrujte každou osobu zvlášť a pod jiným e-mailovým účtem.
  • Pokud jste rodinný příslušník, který s PKU osobou nesdílí společnou domácnost (např. babička, rozvedený rodič, teta, matka již dospělého dítěte, které žije samostatně) a máte zájem dostávat pouze recepty a informace z věrnostního programu, pak se můžete zaregistrovat jako "Zájemce o informace ".

Co Vám členství ve věrnostním programu PKU Maestro přinese?

  • Pro každého, kdo je naším členem máme nachystané každý měsíc chutné a jednoduché recepty připravené převážně z nízkobílkovinných potravin značky Mevalia Low Protein. Recepty obdržíte přímo do e-mailu uvedeného při registraci.
  • Členové programu PKU MAESTRO získávají informace o novinkách nebo plánovaných aktivitách jako první. Mají tedy vyšší šanci se přihlásit a účastnit se např. na setkáních s omezeným počtem účastníků.
  • Pro osoby s PKU, kteří nám při registraci vyplní datum svého narození, tu navíc máme ještě narozeninový dárek od PKU Maestra.
  • Osoby s PKU se také mohou těšit na další dárečky, které připravujeme i při dalších významných událostech, jako jsou např. Vánoce.

Navíc každý nově zaregistrovaný člen obdrží v krátké době přehlednou Kuchařku PKU MAESTRO se spoustou zajímavých a chutných receptů.

 

vyhody

 

Ještě nejste členem věrnostního programu PKU Maestro? Zaregistrujte se ZDE.

Budeme rádi, když také vyzkoušíte naše PKU přípravky značky COMIDA nebo Mevalia Amino Acids. Domluvte se se svým lékařem v ambulanci na možnostech zařazení přípravků COMIDA nebo Mevalia Amino Acids do Vaší diety. Vyzkoušet můžete také naše nízkobílkovinné potraviny značky MEVALIA LOW PROTEIN. Kde nakoupit nízkobílkovinné potraviny se dozvíte ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Váš tým PKU MAESTRO